[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » Статьи » Штрафы, ПДД, ГАИ, МРЭО Украины » Регистрация (МРЭО)

ПОРЯДОК переобладнання транспортних засобів (Правила переоборудования автомобиля)
правила переобрудования транспортных средств 2010
 КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 21 липня 2010 р. N 607
Київ

Про затвердження Порядку переобладнання транспортних засобів


Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Порядок переобладнання транспортних засобів, що додається.

2. Міністерству внутрішніх справ, Міністерству транспорту та зв'язку, Міністерству промислової політики, Державному комітетові з питань технічного регулювання та споживчої політики привести у двомісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 20 березня 1995 р. N 191 ( 191-95-п ) "Про спеціально уповноважену організацію з питань погодження переобладнання транспортних засобів та їх складових частин" (ЗП України, 1995 р., N 6, ст. 139).

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ

Інд. 31


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 липня 2010 р. N 607ПОРЯДОК
переобладнання транспортних засобів


1. Цей Порядок визначає процедуру переобладнання транспортних засобів, призначених для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, що призводить до зміни повної маси та її розподілу по осях, розміщення центру ваги, типу двигуна, його ваги і потужності, колісної бази чи колісної формули, системи гальмового і рульового керування та трансмісії, зокрема для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива (далі - переобладнання транспортного засобу).

2. У цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:

організація з оцінки відповідності - підприємство, установа, організація незалежно від форми власності, яка проводить оцінювання відповідності транспортного засобу, призначеного для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування (далі - транспортний засіб), що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження переобладнання транспортного засобу (далі - документ про погодження);

спеціально уповноважена організація - підприємство, установа, організація, що погоджує переобладнання транспортного засобу.

3. Переобладнання транспортного засобу проводиться суб'єктом господарювання, який має нормативно-технічну документацію на відповідний вид переобладнання, узгоджену з МВС та Мінтрансзв'язку, і свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, або власником такого засобу в індивідуальному порядку.

Переобладнання транспортного засобу для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива проводиться суб'єктом господарювання, який має свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на відповідний вид переобладнання.

4. До переобладнання транспортного засобу власник або його представник подає транспортний засіб за місцем реєстрації такого засобу для проведення огляду реєстраційно-екзаменаційним підрозділом Державтоінспекції МВС, за результатами якого отримує відповідний акт, складений за формою, установленою МВС.

Перед переобладнанням транспортного засобу для роботи на газовому моторному паливі та альтернативних видах рідкого і газового палива огляд такого засобу підрозділом Державтоінспекції МВС не проводиться.

5. Для переобладнання транспортного засобу в індивідуальному порядку власник або його представник подає до спеціально уповноваженої організації заяву про погодження переобладнання транспортного засобу (далі - заява про погодження), в якій зазначаються відомості про транспортний засіб, вид переобладнання, а також технічна та інша інформація, необхідна для проведення переобладнання. До заяви про погодження додаються копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та акта проведення його огляду.

6. Спеціально уповноважена організація розглядає заяву про погодження і визначає технічну можливість та умови (вимоги) переобладнання транспортного засобу з урахуванням того, що його конструкція повинна відповідати вимогам щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.

Строк розгляду заяви про погодження не повинен перевищувати 10 робочих днів за умови подання документів, передбачених пунктом 5 цього Порядку.

У разі коли подані документи оформлені неналежним чином або містять недостовірну інформацію, власник або його представник має право після усунення зазначених недоліків повторно подати заяву про погодження, яка розглядається в установленому порядку.

7. За результатами розгляду заяви про погодження спеціально уповноважена організація видає документ про погодження або надає обґрунтовану відмову в погодженні переобладнання транспортного засобу.

8. До спеціально уповноважених організацій належать:

державне підприємство "ДержавтотрансНДІпроект";

Центр безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС.

9. У документі про погодження зазначаються відомості про транспортний засіб і його власника, вид та умови (вимоги) переобладнання транспортного засобу з урахуванням того, що конструкція переобладнаного транспортного засобу повинна відповідати вимогам правил, нормативів і стандартів України.

10. Строк дії документа про погодження становить один рік з дня його видачі.

11. Спеціально уповноважена організація надсилає МВС у встановленому порядку інформацію про виданий документ про погодження для внесення відповідних даних до Єдиного державного реєстру Державтоінспекції.

12. Власник транспортного засобу або його представник забезпечує переобладнання транспортного засобу відповідно до умов (вимог), викладених у документі про погодження.

13. Після переобладнання транспортного засобу в індивідуальному порядку власник або його представник обирає організацію з оцінки відповідності та подає заяву про проведення оцінювання відповідності транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження (далі - заява про проведення оцінювання). За результатами такого оцінювання видається сертифікат відповідності для переобладнаних автобусів та акт технічної експертизи або сертифікат відповідності для інших транспортних засобів, що переобладнані.

14. До організацій з оцінки відповідності належать:

випробувальна лабораторія (центр), що має атестат акредитації відповідної галузі;

орган з оцінки відповідності, визнаний та призначений в установленому порядку для проведення процедури сертифікації транспортних засобів;

підприємство, що має (чинний до 31 грудня 2011 р.) сертифікат відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО з установлення відповідності конструкції транспортного засобу, що переобладнаний, умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження.

15. Організація з оцінки відповідності:

розглядає заяву про проведення оцінювання;

проводить в установленому порядку випробовування транспортного засобу, що переобладнаний;

приймає рішення про підтвердження відповідності транспортного засобу, що переобладнаний, вимогам правил, нормативів і стандартів України, а також умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження, чи надає обґрунтовану відмову в такому підтвердженні.

Відомості про організації з оцінки відповідності розміщуються на інформаційних стендах реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції МВС.

16. Строк проведення оцінювання не повинен перевищувати одного місяця.

17. Оплата виконаних спеціально уповноваженою організацією та організацією з оцінки відповідності робіт здійснюється згідно із законодавством.

18. Перереєстрація транспортного засобу, що переобладнаний, проводиться реєстраційно-екзаменаційним підрозділом Державтоінспекції МВС відповідно до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. N 1388 ( 1388-98-п )
(Офіційний вісник України, 1998 р., N 36, ст. 1327; 2009 р., N 101, ст. 3521).

Категория: Регистрация (МРЭО) | Добавил: vuso (31 Июля 2010)
Просмотров: 93091 | Комментарии: 155 | Рейтинг: 3.6/14
Всего комментариев: 1221 2 3 4 5 »
ShamanTE   (16 Апреля 2017 20:39:04)
Пожалуйста подскажите нужно ли оформлять переоборудование моноприводного легкого грузовика (спринтер дубль кабина) если на него установили полный привод,добавили передний ведущий мост.
Спасибо.
Novikovso   (25 Июля 2013 16:21:09)
Здравствуйте, хочу поменять двигатель на заз 1102, ходовую и добавить подрамник, что и в каком порядке мне делать? Спасибо заранее
galina   (05 Марта 2013 14:57:32)
В мене автомобіль фольксваген кадді.. переобладнала на пасажир.. чи маю я право знімати задні сідушки і возити груз коли потрібно
ВІКТОР ДМИТРОВИЧ   (18 Февраля 2013 15:56:21)
Як переобладнати і потім переєструвати ГАЗ 32213 ЗНГ мікроавтобус - Д з пасажирського в грузопасажирський?
Які потрібно для цього документи?
Александр   (17 Декабря 2012 12:05:15)
скажите пожалуйста какие документы нужны, что бы поставить на учет Крафтер переделаный под инкасатор с броней 3-го степеня
nic48   (08 Декабря 2012 10:00:35)
Предприятие купило новый автобус РУТА-22 ИНВА. Переоборудовало его на ГАЗ. Получило от производителя работ по установке ГБО документы: СЕРТИФИКАТ СООТВЕТСТВИЯ с ПРИЛОЖЕНИЕМ (оригиналы номерные и с мокрыми печатями УкрСЕПРО и производителя работ), СВИДЕТЕЛЬСТВО с мокрой печатью и номером на согласование конструкции ЦБДР та АС при МВС Украины, выданное производителю работ и АКТ технической экспертизы к СВИДЕТЕЛЬСТВУ. В МРЭО не регистрируют, дали отказ со ссылкой на ПОСТАНОВЛЕНИЕ КМ №1388 от 07.09.1998г. с изменениями ст.37, абзац 4. Требуют СЕРТИФИКАТ на конкретный автомобиль выданный тем жеорганом, но с голограмой. Считаем, что МРЭО не верно трактует ту же ст.37 Постановления КМ. Как должны доказывать свою правоту? Если подскажите, будем оччень благодарны!
Шмфт   (20 Ноября 2012 13:20:34)
В пояснювальній записці зазначено , що законопроект розроблено з метою стимулювання переобладнання транспортних засобів для роботи на газових паливах. Для цього пропонується не відображати вказане переобладнання в реєстраційних документах транспортних засобів.
Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України (висновок від 27 травня 2011 року № 16/3-559/8542) не підтримує цього законопроекту в запропонованій редакції. Реалізація законопроекту може призвести до того, що встановлення газобалонного обладнання буде здійснюватися поза межами станцій технічного обслуговування несертифікованими фахівцями, що не сприятиме безпечній експлуатації автотранспорту.
Кабінетом Міністрів України також не підтримується зазначений законопроект (висновок від 11 липня 2011 року № 7174/0/2-11). Зміна порядку встановленого обладнання може привести до того, що в дорожньому русі братимуть участь транспортні засоби, які не відповідають вимогам безпеки дорожнього руху.
Враховуючи вищенаведене та результати обговорення на засіданні 21 вересня 2011 року, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України зазначений проект Закону України відхилити.
Алексей   (27 Апреля 2012 12:23:40)
у меня 2 вопроса:
1-й. Я так и не понял обязательно нужно ли вписывать ГБО в документы?
2-й. Ходили слухи,что в ВР лежит проект закона о том, что, автомобиль можно снимать с учёта по месту жительства и не гнать его на западную Украину (например) где она стоит на учёте. Приняли его или нет?
denkura   (26 Марта 2012 20:07:41)
Здраствуйте я поставил гбо на авто мне выдали свидетельство про погодження конструкции транспортного средства до 24.01.2013. и акт принятия-передачи дтс ,какой максимальный срок для регистрации в гаи после установки гбо на авто? что делать если просрочил ?
zoli   (25 Марта 2012 22:31:35)
здраствуйте уменя спрінтер 14 месний еслі вибрать ряд сідушек ето переоборудиваніе і какой штраф
Жорик   (18 Февраля 2012 20:38:40)
КАМАЗ 53111 переобладнаний з 5320 в техпаспорті запис переобладнання.на машине стоїть фаркоп потрібно його вписувати в тех.паспорт?
Александр   (16 Февраля 2012 13:49:38)
Добрый день. Подскажите пожайлусто, при установке ГБО сейчас обязательно вписывать его в техпаспорт?
Владимир   (12 Февраля 2012 23:54:42)
Подскажите пожалуйста: Имеется ГАЗ-53 установлена ГБО (метан) в техпаспорте отметок нет. Возникла необходимость вернуть его назад на бензин. Покупается новый карбюратор, бензонасос, необходимые шланги и фильтры, все это ставится на "родные" места. Нужно ли перерегистрировать в ГАИ или можно обойтись понятием "поточный ремонт"?
Andrey   (11 Февраля 2012 18:34:35)
138 Александр (16 Декабрь 2011 15:46:22)

В мене був тимчасовий талон,я питався в людей чи можна - всі говорять що ні.Зараз я переробив талон на постійний, написав заяву на переобладнання,тепер жду дозвіл з Києва!!
Андрей   (04 Февраля 2012 21:22:40)
Добрый день. Подскажите пожайлусто, при установке ГБО сейчас обязательно вписывать его в техпаспорт?
Виталий   (27 Января 2012 17:20:14)
Здравствуйте .
Подскажите пожалуйста: у меня Газель пассажирская, я снял несколько сидений чтобы можно было домой картошки привезти, я пенсионер, нигде не работаю.Считается ли это нарушением ПДД, и наказывается ли это штрафом.
Михаил   (18 Января 2012 12:14:43)
Добрый день.
Подскажите пожалуйста что мне делать. Ситуация в следующем:
Хочу построить свой автомобиль на базе АЗЛК 2140 с применением инородных запчастей. Внешний вид останется оригинального автомобиля за исключением: колесных арок и расширенной базы. Но внутри планируется все понять от передней и задней подвески с автомобиля BMW 320 e36, установки с того же автомобиля двигателя, кпп, заднего моста и тормозов с АБС, вся проводка тоже с БМВ. также будет установлен каркас безопасности. для увеличения жесткости кузова. Все запчасти будут покупаться с разборок без документов.
В итоге получаем очень интересный проект.
Строить собираюсь своими силами сварщик 1 разряда, работаю в городском АТП.
Если данное переоборудование возможно, подскажите пожалуйста с чего начать (куда писать или ехать).
Беспокоит Харьков.
За ранее спасибо.
Александр   (16 Декабря 2011 16:46:22)
Добрий день!!!
Я звернувся в МРЕО щоб взяти акт огляду автомобіля, а мені начальник МРЕО його не дав ,а сказав щоб переобладнати автомобіль потрібен постійний реєстраційний талон ,а у мене тимчасовий так як автомобіль заїхав з другої області. Чи маю я право взяти дозвіл на переобладнання на тимчачовому тех.талоні ,щоб потім поставити переобладнаний автомобіль на постійний облік?
gilert   (11 Декабря 2011 19:32:59)
Здравствуйте, я купил машину по доверенности на которой номер двигателя не совпадает с техпаспортом на одну цифру. Еще хозяин будет прописку менять, ездил так 13 лет.
Подскажите что меня ждет, смогу ли я по истечении срока доверенности снять и поставить на учет сам. И что повлечет за собой несовпадение номера двигателя.
Заранее СПАСИБО.
Виталий   (05 Декабря 2011 17:04:01)
Подскажите пожалуйста, как поставить на учет кит-кар, созданый на базе "Москвич 2141", заменены двигатель, ходовая, внешние элементы кузова(занижена крыша, обвес и т.д.) какие подводные камни? Спасибо.
cactus   (04 Декабря 2011 21:27:58)
ford scorpio мотор 1.8 надо выкинуть и поставить более свежий 2.0(устанавливался заводом на данной серии)насколько я понял согласовать с ГАИ, переоборудовать и после внести изменения?сколько выйдет по деньгам,в частности до НГ и после?
динис   (29 Ноября 2011 19:41:48)
скажыте пожалуста хочу переобурудовать авто с бензина на дизель с вышей кубатурой можно ето делать или нет канешно же легально
Виталий   (26 Сентября 2011 22:02:23)
Здравствуйте На Камазе 5511 установлен форкоп нужно его оформлять как переоборудование
korj26   (25 Сентября 2011 16:07:00)
добрый день!Подскажите пожалуйста,я взял авто,поставил на учет,сделал документы с груза на пассажир,теперь надо ехать перешивать,ставить сидения,окна,сколько времени я могу ездить грузовиком но доки на пасс?Что бы гаишники не цеплялись??Как то же надо доехать от мрев до сто где переоборудуют??
Ростова   (06 Сентября 2011 21:03:48)
Какие налоги нужно платить юридическому лицу при оформлении автомобиля, который был переоборудованый в грузового на легковой.
Андрей   (31 Августа 2011 15:33:01)
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста сколько стоит переоборудовать микроавтобус Соболь с категории D на В. И можно ли взять временное разрешение на В категорию. Спасибо
Вячеслав   (13 Августа 2011 12:53:34)
Здравствуйте!У меня пассажирский Mersedes-208 .хочу переоборудовать в грузопассажирский,какая стоимость бумажных дел?
Татьяна   (10 Августа 2011 17:36:40)
Спасибо за ответ, но я хочу сдать маршрутку в аренду непосредственно компании , которая имеет свой маршрут. Мне нужно получить лицензию на эту маршрутку , но в связи с нынешними изменениями по поводу запрета выдавать лицензии на переоборудованные маршрутки , я не уверенна , что смогу получить эту лицензию.
Татьяна   (09 Августа 2011 14:32:33)
Добрый день! Скажите, пожалуйста, если у меня маршрутка мерседес спринтер ( в тех.паспорте идёт как пассажир) но ранее переоборудована с грузовика , могу я поставить данную маршрутку на маршрут на междугородние нерегулярные перевозки?

Спасибо.
sergeykmk   (30 Июля 2011 23:40:49)
Добрый вечер!Ответьте на такой вопрос?У меня москвич 2141 91 г. выпуска и предыдущий хазяин установил стопы с другого авто и зад. бампер что грозит или не грозит?Все работает лучше чем с завода!Мне в дорогу в "дальняк" хочу знать чего ждать от сотрудников ДПС! Заранее большое спасибо
1-30 31-60 61-90 91-120 121-121
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]