[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » Статьи » Обсуждение страхования » Обсуждение работы СК в Укриане

Изменения стоимости страхования ГО (полисов)

П О С Т А Н О В И Л А:


      
1. Встановити обов'язкові ліміти відповідальності страховика за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів:

     за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у розмірі 50000 гривень на одного потерпілого;

     за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілих, у розмірі 100000 гривень на одного потерпілого.
      2. Затвердити базовий страховий платіж за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за поданням Моторного (транспортного) страхового бюро України в розмірі 180 грн та Коригуючі коефіцієнти та їх розміри, що додаються. (примечание = ранее, с 2004 по 2010 год стоимость была другая - ознакомиться можно здесь)
      3. Унести до розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 23 грудня 2004 року N 3178 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2004 року за N 1654/10253, такі зміни:

     пункт 3 викласти в такій редакції:

     "3. Вимога підпункту 2.1.2 пункту 2.1 глави 2 цих Ліцензійних умов у частині перевищення фактичного запасу платоспроможності над розрахунковим нормативним запасом платоспроможності не менш ніж на 1 млн. євро для страховиків, які на дату набрання чинності розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 9 липня 2010 року N 566 отримали ліцензію на право провадження обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, починає застосовуватися з 1 січня 2011 року";

     пункт 4 виключити.

     У зв'язку з цим пункти 5-7 уважати пунктами 4-6.
      4. Затвердити Зміни до Ліцензійних умов провадження обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, затверджених розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 23 грудня 2004 року N 3178, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2004 року за N 1654/10253, що додаються.
      5. Затвердити Положення про єдину централізовану базу даних щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що додається.
      6. Департаменту стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами разом з департаментом пруденційного нагляду, департаментом реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур, управлінням правового забезпечення подати це розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.
      7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 16 грудня 2004 року N 3099 "Про затвердження базового страхового платежу за договорами обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", зареєстроване в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2004 року за N 1619/10218.
      8. Відділу зв'язків з громадськістю та протоколу забезпечити розміщення цього розпорядження на офіційному сайті Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України в мережі Інтернет після його державної реєстрації.
 
     9. Це розпорядження набирає чинності через 10 днів після його державної реєстрації.
      10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника Голови відповідно до розподілу обов'язків.
 

 Голова Комісії                                            В.Волга


Здесь находится таблица с измененными тарифами

Тариф действующий ранее 


 Источник: http://vuso.at.ua/
Категория: Обсуждение работы СК в Укриане | Добавил: vuso (26 Августа 2010) | Автор: Админ W
Просмотров: 1590 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]