[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » 2012 » Июнь » 2 » Улицы движение по которым будет перекрыто во время матчей ЕВРО 2012 (Донецк)
13:47:38
Улицы движение по которым будет перекрыто во время матчей ЕВРО 2012 (Донецк)

Периметр безпеки стадіону «Донбас Арена» в період проведення матчів ЄВРО - 2012

Перекрытие улиц Донецка во время ЕВРО 2012 

В дні проведення матчів Євро  - 2012 навколо стадіону «Донбас Арена» буде функціонувати транспортний периметр безпеки.

Транспортний периметр безпеки навколо стадіону «Донбас Арена» буде утворений за рахунок тимчасового перекриття руху транспорту на наступних ділянках автодоріг:

-  Проспект Миру (на ділянці від проспекту 75-річчя футбольного клубу «Шахтар» до вулиці Артема);

-  Вулиця Челюскінців (на ділянці від до проспекту Миру до вулиці Байдукова);

- Проспект Титова (на ділянці від вулиці Артема до вулиці Челюскінців).

Транспортний периметр безпеки навколо стадіону «Донбас Арена» буде функціонувати за 10 годин до матчу та 2 години після закінчення матчу. Робота периметра безпеки здійснюється з поступовим посиленням заходів безпеки, з подальшим перекриття руху транспорту. Рух всередині транспортного периметра буде перекрито не раніше, ніж за 4 години до матчу в разі його початку о 21:45 та за 2 години до матчу при його початку о 19:00.

Необхідно відзначити, що мешканці міста зможуть безперешкодно проїхати до місць проживання, якщо такі знаходяться всередині транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена». Для цього к кожному будинку буде відкрито заїзд з сусідніх вулиць.

Слід зазначити, що основним завданням функціонування транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена» є забезпечення безпеки пішохідного та транспортного руху для створення атмосфери футбольного свята.

Пішохідний рух в зоні транспортного периметра безпеки стадіону «Донбас Арена» буде здійснюватися без будь-яких обмежень.

Транспортний периметр безпеки розроблено відповідно до всіх вимог УЄФА і заснований на практиці проведення футбольних турнірів у Європі. Просимо власників транспортних засобів, мешканців та гостей міста з розумінням поставитись до можливих тимчасових незручностей під час проведення матчів Турніру і не перешкоджати роботі правоохоронних органів та ДАІ.

 

Управління з питань підготовки та проведення фінальної частини ЧЄ 2012 року з футболу Донецької ОДА

Категория: Предупреждения и поздравления | Просмотров: 939 | Добавил: vuso | Теги: евро, футбол, перекрытие, Донецк, матч, улиц, схема, 2012