[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » 2013 » Январь » 18 » Погода в Донецке!
19:40:19
Погода в Донецке!

Шановні водії! У зв'язку з погіршенням видимості  через туман будьте дуже уважні на дорозі. Дотримуйтесь дистанції та інтервалу при русі, вибирайте безпечну швидкість руху, не допускайте різкого гальмування,  не порушуйте правила обгону, маневрування. Також рекомендуємо вмикати ближнє світло або протитуманні фари.

Державтоінспекція Донецької області звертається до пішоходів з проханням бути уважними та обережними при переході проїзної частини, регульованих і нерегульованих перехресть. Не переходьте проїзну  частину в невстановленому для цього місці. Перед тим як перейти дорогу, потрібно переконатися в безпеці свого маневру. При наближенні до Вас транспорту зупиніться і пропустіть його. Крім того, в темний час доби і в умовах недостатньої видимості пішоходам бажано виділити себе на дорозі за допомогою світловідбиваючих елементів на верхньому одязі.

Шановні учасники дорожнього руху, будьте уважними на дорогах, дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

18 січня 2013 о 8-ій годині у Гірницькому районі м. Макіївки на ділянці дороги від кільця шахти «4/13» до м. Харцизька було скоєно 5 ДТП за участю 13 транспортних засобів. Причиною ДТП стали складні погодні умови - туман.

Внаслідок ДТП жоден водій не постраждав. 13 автомобілів отримали механічні ушкодження.

Шановні водії! У зв'язку з погіршенням видимості  на дорогах через туман будьте дуже уважні на дорозі. Дотримуйтесь дистанції та інтервалу при русі, вибирайте безпечну швидкість руху, не допускайте різкого гальмування,  не порушуйте правила обгону, маневрування. Також рекомендуємо вмикати ближнє світло або протитуманні фари.

Категория: Предупреждения и поздравления | Просмотров: 720 | Добавил: vuso