[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » 2012 » Август » 28 » Ограничение движения
22:19:45
Ограничение движения

29 серпня п.р., у зв'язку з  проведенням спецзаходів та прибуттям офіційних делегацій, протягом дня з 10.00 до 15.00 год. в м. Донецьку періодично буде обмежуватися рух  транспорту  по   вулицях  Київського району: вул. Взльотна, пр. Манежний (ТЦ «Метро»), Путиловський путепровід  – виїзд з міста в сторону м. Ясинувата,  а також по об’їзній дорозі м. Донецька в напрямку  путепроводу в районі сел. Широкий та до Мар’їнського кільця автодороги Донецьк-Запоріжжя.  Можливе обмеження руху транспорту від смт. Мар’їнка до м. Вугледара в напрямку с.Нікольське.

Державтоінспекція рекомендує водіям всіх транспортних засобів бути більш уважними за кермом, рухатися з безпечною швидкістю, суворо дотримуватися правил дорожнього руху при здійсненні маневрів обгону, перестроюванні, проїзді перехресть, безперечно підкорятися світловим і звуковим сигналами патрульних автомобілів, вимогам сигналів регулювальників,  а також не паркувати транспорт в непередбачених місцях.

Шановні водії! Корегуйте свій маршрут руху з врахуванням наданої інформації.


Категория: Предупреждения и поздравления | Просмотров: 650 | Добавил: vuso | Теги: ограничение, Донецк, дорожное движение, украины, 2012, президент