[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » 2012 » Май » 31 » Движение транспорта во время Евро 2012 в городе Донецке
12:29:17
Движение транспорта во время Евро 2012 в городе Донецке

Під час проведення чемпіонату  ЄВРО - 2012 

цілодобово працюватимуть перехоплюючі паркінги

У зв'язку з завантаженістю транспортної мережі міста Донецька та складною можливістю припаркувати особистий транспорт в центрі міста під час проведення чемпіонату  ЄВРО - 2012, цілодобово працюватимуть перехоплюючі паркінги з північного та південного в'їздів до міста.

Движение во время Евро 2012 Донецк

Маршрути до паркінгів будуть супроводжуватися вказівниками з відповідним позначенням «P+R 14» для північного паркінгу та «P+R 15» для південного паркінгу.

Указатели движения Евро 2012 Донецк Указатель паркинг евро 2012 Донецк

Перехоплюючі паркінги (Park and Ride) – це Європейська практика створення зон для паркування транспорту гостей, що приїжджають з поза меж міста, та які розташовані на в’їзді до міста та з’єднані з центром міста або іншими об’єктами громадським транспортом.

На безпечних, освітлених територіях перехоплюючих паркінгів, які будуть цілодобово охоронятися, вболівальники та гості міста будуть мати можливість залишити свій автотранспорт, перекусити, скористатися санітарно-побутовими послугами та на комфортабельних автобусах проїхати у місто.

З північного в’їзду до міста перехоплюючий паркінг буде розміщуватися на території сільськогосподарського ринку «Господар», від якого кожні 15 хвилин буде прямувати автобус до залізничної станції «Донецьк» (з боку вул. Артемівської), де вболівальник буде мати змогу пересісти на громадський міський транспорт (на привокзальній площі залізничного вокзалу) та спрямувати до стадіону, центру міста або фан-зони.

Паркинги для болельщиков Евро 2012 Донецк

З південного в’їзду до міста перехоплюючий паркінг буде розміщуватися на південному кордоні міста, між трасами Донецьк-Маріуполь (Н-20) та Донецьк-Запоріжжя (Н-15), на спільній території з «Кемпінг - парком 2012», від якого кожні 15 хвилин буде прямувати автобус до офіційної фан-зони, яка знаходиться в центрі міста.

Паркинг для болельщиков ЕВРО 2012 Донецк

 Управління з питань підготовки та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу  Донецької ОДА

Категория: Предупреждения и поздравления | Просмотров: 807 | Добавил: vuso | Теги: указатели, Донецк, Схемы, паркинг, место расположения, Евро 2012