[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » 2013 » Апрель » 4 » Аварийные перекрестки в городе Донецке 2013 года
22:37:21
Аварийные перекрестки в городе Донецке 2013 года

Найбільш аварійні перехрестя Донецька


За три місяці п.р. в м. Донецьку скоєно 107 ДТП, в яких 17 людей загинули та 230 травмовані.

Найбільш аварійно-небезпечні райони Донецька – Ворошиловський район - кожне п'яте ДТП по місту та Кіровський район, на території якого реєструється практично кожна друга аварія з постраждалими.

Не кращим чином склалася дорожня обстановка і в Петровському районі, де за три місяці при ДТП на дорогах загинули 5 осіб.


Самими аварійними перехрестями визнані:

- бул. Шевченка - вул. Набережна,

- вул.50 років СРСР - пр. Гурова,

- вул. Артема - пр. Б.Хмельницького,

- вул. Університетська - пр. Б.Хмельницького,

- вул. Шевченка - бул. Шахтобудівників,

- вул. Кірова - вул. Купріна,

- пр. Ленінський - вул. Купріна.


Незмінно велика кількість автоаварій відбувається на найбільш довгих вулицях Донецька - вул. Петровського (13 ДТП), вул. Кірова (12 ДТП).

Найпоширенішою причиною аварій тут стало недотримання водіями безпечної швидкості руху та порушення ПДР пішоходами.

Для стабілізації дорожньої обстановки співробітниками Державтоінспекції в поточному році складено 12630 адміністративних протоколів, які в більшості своїй відносяться до шкали аварійно-небезпечних і грубих порушень.

Особливу увагу інспекторами дорожньо-патрульної служби було приділено виявленню водіїв, які керують транспортом у стані сп'яніння, тих, які перевищують встановлену швидкість руху, припиненню порушень ПДР в межах перехресть, на пішохідних переходах. Був посилений контроль нарядів і постів ДАІ в місцях несанкціонованих парковок, особливо в центральній частині міста.

Вивчення причин та обставин ДТП наочно демонструє, що в більшості своїй грубі порушення допускають водії, що відрізняються нерівним і знервованим характером при керуванні автівкою. Особливості свого збудженого настрою деякі водії, на жаль, ставлять в основу манери керування транспортними засобами. Як правило, саме такі водії значно завищують свою самооцінку і перебільшують свої професійні якості та можливості на дорозі, їх досить легко відрізнити в загальному потоці транспорту.

Перевищення швидкості, нетерплячість на перехрестях, обгони через суцільну смугу, виїзд на смугу зустрічного руху, інші небезпечні маневри - це «візитна картка» водіїв, чиї дії нерідко суперечать нормам безпеки.

З вини «водіїв-лихачів» у 2013 році сталася тисяча п'ятсот десять так званих «дрібних» аварій, з механічними ушкодженнями транспорту, не менше 3000 автомобілів були відправлені на СТО, причому багато машин просто не зворотньо до свого колишнього стану.

Державтоінспекція Донецької області нагадує водіям, що через зростання ДТП з причин перевищення швидкості руху в наступний час збільшено число нарядів ДПС, які зі спеціальними приладами вимірювання швидкості руху практично у всіх районах міста здійснюють контроль за дотриманням водіями п.12.4 Правил дорожнього руху.


Категория: ПДД, штрафы, регистрация... | Просмотров: 522 | Добавил: vuso | Теги: ДТП, перекрестки, аварии, Донецк, аварийность