[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
Главная » 2008 » Май » 20 » Праздники и ДТП в цифрах
14:55:44
Праздники и ДТП в цифрах
ДТП в цифрах ВУСО
Вопреки предупреждению  граждан Украины со стороны администрации сайта, Майские праздники прошли небезопасно...
 
   Тенденції аварійності поточного року засвідчують зниження її рівня в середньому на 15-20 %. Одночасно в період із 25 квітня до 5 травня 2008 року на автошляхах держави було зафіксовано загострення оперативної обстановки.
   У зазначені дні на автошляхах України було скоєно понад 1,5 тисячі автопригод із постраждалими (зменшення порівняно з аналогічним періодом минулого року на 11,1 %), в яких 246 осіб загинуло (зростання на 0,4 %  та 2023 отримали тілесні ушкодження (зниження на 10 %).
   Це обумовлено значним збільшенням кількості транспортних засобів на автошляхах (масовий виїзд громадян до місць проведення поминальних та святкових заходів, а також місць відпочинку). Причинами ускладнення оперативної обстановки на автомобільних дорогах стало також збільшення швидкісних режимів руху та керування транспортними засобами у нетверезому стані.
   Після завершення Великодніх і Травневих свят стан аварійності та дорожньо-транспортного травматизму на автошляхах держави стабілізувався і спостерігається попередня позитивна тенденція до його зниження.
   Упродовж 2008 року Державтоінспекцією МВС України вживається комплекс оперативно-профілактичних заходів щодо зниження аварійності.
   Від початку проведення заходів виявлено 3,4 млн. порушень Правил дорожнього руху, що на 24% більше, ніж минулого року.
   Задокументовано 366 тис. 471 порушення, за які передбачено позбавлення права керування транспортними засобами.Із них:
- 143 тис. 571 - керування в нетверезому стані;
- 9 тис. 935 - невиконання вимог про зупинку;
- 2 тис. 426 - порушень правил проїзду залізничних переїздів;
- 212 тис. 965 - створення аварійної ситуації.
   Необхідно також відзначити, що результатом послідовної роботи Державтоінспекції щодо виявлення водіїв, які керують транспортними засобами у нетверезому стані стало зниження у поточному році, порівняно з аналогічним періодом 2007 року, на 22% кількості дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, скоєних нетверезими водіями.
   Задокументовано 110 тис. 121 порушення Правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів, у тому числі 839 випадків керування у нетверезому стані та 19 тис. 156 - створення аварійної обстановки.
   До розгляду судами прийнято 326 тис. 024 адміністративних справи, що складає 89 % від загальної кількості направлених. Винесено 79 тис. 678 постанов про позбавлення права керування, або 25,6 % від загальної кількості розглянутих справ. Оштрафовано 231 тис. 545 правопорушників (74,3 %).
   На сьогодні працівниками Державтоінспекції до територіальних підрозділів реєстраційно-екзаменаційної роботи передано на зберігання 67 тис. 030 посвідчень водія, що складає 84,1 % від винесених судами постанов.
    Залишаються на розгляді в судах 14 тис. 773 адміністративних справи (4,5 % від усіх направлених).
   Для посилення безпеки дорожнього руху, профілактики аварійності та "прозорості" діяльності Державтоінспекції Департаментом ДАІ МВС України запроваджуються нові форми та методи роботи з використанням сучасної техніки та обладнання. Зокрема, найближчим часом запроваджено:
- затримання транспортних засобів на штрафмайданчики;
- затримання посвідчення водія за систематичні порушення ПДР з подальшим направленням на перездачу іспитів;
- оплатне вилучення транспортних засобів у водіїв, які повторно керують у нетверезому стані (ч. 2 ст. 130 КУпАП)
- запровадження новітніх технічних засобів:
  вимірювачі швидкості "Візир" ( за 8 годин роботи з трьома вимірювачами було зафіксовано 313 порушень ПДР);
  електронних лінійок для зменшення термінів оформлення матеріалів ДТП;
  сучасних патрульних автомобілів із засобами фіксації дорожньої обстановки та дій нарядів дорожньо-патрульної служби.

Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України

Категория: Предупреждения и поздравления | Просмотров: 1067 | Добавил: vuso