Нужно ли платить штрафы ГАИ - Форум о страховании
[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум о страховании » ПДД и штрафы за нарушение ПДД Украина » Обсуждение штрафов за нарушение ПДД и самих ПДД Украины » Нужно ли платить штрафы ГАИ (Составление протокола без Владельца авто)
Нужно ли платить штрафы ГАИ
Koval1708Дата: Среда, 13 Октябрь 2010, 00:37:57 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Зарегистрированные и любимые
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Offline
Перенесено из раздела "обсуждение главной страницы"

07.10.2010 пришел вызов из исполнительной организации по поводу оплаты 2-х штрафов ГАИ (парковка на тротуаре в марте и апреле 2010). Нарушение фиксировано "Визиром", протоколы находятся в ГАИ. Можно ли не оплачивать оба штрафа, если протоколы составлены без присутствия водителя, за пол года я не получала ни одного уведомления из ГАИ и техосмотр пройден 6 сентября 2010 без проблем?

 
vusoДата: Пятница, 15 Октябрь 2010, 22:31:05 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 172
Награды: 0
Статус: Offline
Если постановления о наложении административного взыскания не отменены (в процессе обжалования) значит они считаются действительными (законными), на их основании ГИС открыло исполнительное производство и ГИС будет заниматься принудительным взысканием суммы штрафа. Чтобы их "Не платить" надо через суд признать их незаконными, это автоматически отменит факт открытия исполнительного производства ГИС.
 
vusoДата: Понедельник, 25 Октябрь 2010, 15:51:29 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 172
Награды: 0
Статус: Offline
Заступникові Міністра – начальнику громадської безпеки
генерал-лейтенанту міліції
САВЧЕНКУ О.І.

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

Про невідповідність постанови про
адміністративне правопорушення вимогам
Закону України «Про виконавче провадження»

Згідно з діючим законодавством України працівниками ДАІ у разі скоєння правопорушення виноситься постанова по справі про адміністративне правопорушення. У разі невиконання зазначеної постанови протягом 15-ти денного терміну відповідно до ст. 308 КУпАП вона надсилається для примусового виконання до відділу Державної виконавчої служби. Строк пред’явлення такої постанови відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 21 Закону України «Про виконавче провадження» складає 3 місяці.
Виключно у порядку примусового виконання постанови з правопорушника має бути стягнуто подвійний розмір штрафу та витрати на облік правопорушень.
В той же час, реквізити постанови, напрацьованої ДДАІ МВС не відповідають вимогам ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження», що унеможливлює її примусове виконання. У виконавчому документі повинні бути зазначені:
1) назва документа, дата видачі та найменування органу, посадової особи, що видали документ; (у реквізитах постанови зазначена лише дата її винесення, дата видачі відсутня. Найменування органу, посадової особи в постановах скорочене, має бути повним)
2) дата і номер рішення, за яким видано виконавчий документ; (у реквізитах постанови дата і номер протоколу про адмінпорушення відсутні)
3) найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові за його наявності для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника за його наявності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника за його наявності (для фізичних осіб - платників податків), а також інші відомості, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, такі як дата і місце народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника тощо; (Пункт 3 частини першої статті 19 в редакції Закону N 1255-IV ( 1255-15 ) від 18.11.2003) (у реквізитах постанови відсутні найменування стягувача та його місце знаходження)
4) резолютивна частина рішення;
5) дата набрання чинності рішенням; (у реквізитах постанови відсутня)
6) строк пред'явлення виконавчого документа до виконання. (у реквізитах постанови відсутній)
Виконавчий документ має бути підписаний уповноваженою посадовою особою і скріплений печаткою.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 26 зазначеного Закону така постанова підлягає поверненню без виконання.

Відповідно до вимог п. 6 ст.26 державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі невідповідності виконавчого документа вимогам, передбаченим статтею 19 цього Закону.

Отже, невідповідність реквізитів постанови вимогам Закону України «Про виконавче провадження» унеможливлює реалізацію статті 308 КУпАП.
Враховуючи вищевикладене, вважала би за доцільне вказати керівництву ДДАІ МВС на необхідність негайного приведення реквізитів постанови по справі про адміністративне правопорушення у відповідність з вимогами Закону України «Про виконавче провадження».

Заступник керівника Апарату Міністра –
радник Міністра К.Б. Левченко
04.03.2009 р.

 
Форум о страховании » ПДД и штрафы за нарушение ПДД Украина » Обсуждение штрафов за нарушение ПДД и самих ПДД Украины » Нужно ли платить штрафы ГАИ (Составление протокола без Владельца авто)
Страница 1 из 11
Поиск: