Штрафы за нарушение правил дорожного движения (ПДД) Украины - Страница 4 - Форум о страховании
[Отдел безопасности. Мошенничество в страховании ]
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 4 из 6«123456»
Форум о страховании » ПДД и штрафы за нарушение ПДД Украина » Обсуждение штрафов за нарушение ПДД и самих ПДД Украины » Штрафы за нарушение правил дорожного движения (ПДД) Украины (Штрафы за нарушение правил дорожного движения (ПДД) Украины)
Штрафы за нарушение правил дорожного движения (ПДД) Украины
vusoДата: Среда, 26 Ноябрь 2008, 19:24:50 | Сообщение # 1
Admin
Награды: 0
Статус: Offline
Штрафы за нарушение правил дорожного движения (ПДД) Украины 2008

Данная тема создана на основе статьи расположенной на сайте по данному адресу. Так как обсуждение статьи переросло в отдельную тему разговора, то для удобства общения предлагаю перейти сюда.

alexkaratДата: Пятница, 28 Ноябрь 2008, 12:54:02 | Сообщение # 31
Сержант
Добавлено (28 Ноябрь 2008, 11:54:02)
---------------------------------------------
УВАЖАЕМЫЙ АДМИН.ОТВЕТЬТЕ,ПОЖАЛУЙСТА. Я ПОВОРАЧИВАЛ НАПРАВО,СНИЗИЛ СКОРОСТЬ И УЖЕ ОКАЗАЛСЯ НА ПЕШЕХОДНОМ ПЕРЕХОДЕ КОГДА С ДАЛЬНЕЙ ОТ МЕНЯ СТОРОНЫ(4 МЕТРА ШИРИНА ПЕРЕХОДА) ПЕШЕХОД СТУПАЕТ НА ПЕРЕХОД.ГАИ ФИКСИРУЕТ НА ВИДЕО И ВЫПИСЫВАЕТ МНЕ СРАЗУ ШТРАФ И ПРОТОКОЛ НА 300 ГРН.ИЗ ВИДЕО ВИДНО ЧТО ПЕШЕХОД НЕ СБАВЛЯЛ СКОРОСТЬ И НЕ ОСТАНАВЛИВАЛСЯ ИЗ ЗА МЕНЯ. НИ В ПРОТОКОЛЕ НИ В ПОСТАНОВЛЕНИИ В РАЗДЕЛЕ СЕРИЙНЫЙ НОМЕР ВИДЕОКАМЕРЫ НИЧЕГО НЕ УКАЗАНО-ПРОЧЕРК(Я НАСТОЯЛ-ПОДОЗРЕНИЕ ЧТО КАМЕРА ЧАСТНАЯ).В ПРОТОКОЛЕ НАПИСАЛ ЧТО ПДД НЕ НАРУШИЛ-ПЕШЕХОДУ ДОРОГУ УСТУПИЛ.ВПИСАЛ СВИДЕТЕЛЯ ПОДТВЕРЖДАЮЩЕГО МОИ ПОЯСНЕНИЯ.ВОПРОСЫ:
1.НАРУШИЛ ЛИ Я ПРАВИЛА.
1.В КАКОМ СУДЕ МНЕ ОСПОРИТЬ ШТРАФ И КАК.
2.МОГУ ЛИ Я ОСПОРИТЬ ШТРАФ БЕЗ КОПИИ ПРОТОКОЛА (Я НЕ ВЗЯЛ КОПИЮ ПРОТОКОЛА,А ТОЛЬКО ПОСТАНОВЛЕНИЯ)
3.ИМЕЕТ ЛИ ПРАВО ГАИ ФИКСИРОВАТЬ НАРУШЕНИЯ ЧАСТНЫМИ КАМЕРАМИ.
4.ЕСЛИ Я НЕ БУДУ ОСПАРИВАТЬ ШТРАФ И НЕ ОПЛАЧУ ШТРАФ ВОЗЬМУТ ЛИ С МЕНЯ ПОТОМ ДВОЙНОЙ ШТРАФ ИЛИ ЭТО ТОЛЬКО НОРМА 2009 ГОДА.
ЗАРАННЕ БЛАГОДАРЕН ВАМ ЗА ОТВЕТ.

Сообщение отредактировал alexkarat - Пятница, 28 Ноябрь 2008, 12:55:34

vusoДата: Пятница, 28 Ноябрь 2008, 16:32:40 | Сообщение # 32
Admin
Quote (Ymka)
Добрый день! Подскажите, ответы на вопросы.. На сколько километров можно превысить скорость, чтоб тебя не оштрафовали? Обязан ли Гаишник давать копию протокола? и нужна ли она?

Ответственность в КоАП предусмотренна за превышение скорости более чем на 20 километров/час.

Статья 254. Составление протокола об административном правонарушении
О совершении административного правонарушения составляется протокол уполномоченными на то должностным лицом или представителем общественной организации или органа общественного самоуправления.
Протокол об административном правонарушении, в случае его оформления, составляется в двух экземплярах, один из которых под расписку вручается лицу, которое привлекается к административной ответственности.
Протокол не составляется в случаях, предусмотренных статьей 258 этого Кодекса

vusoДата: Пятница, 28 Ноябрь 2008, 17:03:31 | Сообщение # 33
Admin
Quote (alexkarat)
УВАЖАЕМЫЙ АДМИН.ОТВЕТЬТЕ,ПОЖАЛУЙСТА. Я ПОВОРАЧИВАЛ НАПРАВО,СНИЗИЛ СКОРОСТЬ И УЖЕ ОКАЗАЛСЯ НА ПЕШЕХОДНОМ ПЕРЕХОДЕ КОГДА С ДАЛЬНЕЙ ОТ МЕНЯ СТОРОНЫ(4 МЕТРА ШИРИНА ПЕРЕХОДА) ПЕШЕХОД СТУПАЕТ НА ПЕРЕХОД.ГАИ ФИКСИРУЕТ НА ВИДЕО И ВЫПИСЫВАЕТ МНЕ СРАЗУ ШТРАФ И ПРОТОКОЛ НА 300 ГРН.ИЗ ВИДЕО ВИДНО ЧТО ПЕШЕХОД НЕ СБАВЛЯЛ СКОРОСТЬ И НЕ ОСТАНАВЛИВАЛСЯ ИЗ ЗА МЕНЯ. НИ В ПРОТОКОЛЕ НИ В ПОСТАНОВЛЕНИИ В РАЗДЕЛЕ СЕРИЙНЫЙ НОМЕР ВИДЕОКАМЕРЫ НИЧЕГО НЕ УКАЗАНО-ПРОЧЕРК(Я НАСТОЯЛ-ПОДОЗРЕНИЕ ЧТО КАМЕРА ЧАСТНАЯ).В ПРОТОКОЛЕ НАПИСАЛ ЧТО ПДД НЕ НАРУШИЛ-ПЕШЕХОДУ ДОРОГУ УСТУПИЛ.ВПИСАЛ СВИДЕТЕЛЯ ПОДТВЕРЖДАЮЩЕГО МОИ ПОЯСНЕНИЯ.ВОПРОСЫ: 1.НАРУШИЛ ЛИ Я ПРАВИЛА. 2.В КАКОМ СУДЕ МНЕ ОСПОРИТЬ ШТРАФ И КАК. 3.МОГУ ЛИ Я ОСПОРИТЬ ШТРАФ БЕЗ КОПИИ ПРОТОКОЛА (Я НЕ ВЗЯЛ КОПИЮ ПРОТОКОЛА,А ТОЛЬКО ПОСТАНОВЛЕНИЯ) 4.ИМЕЕТ ЛИ ПРАВО ГАИ ФИКСИРОВАТЬ НАРУШЕНИЯ ЧАСТНЫМИ КАМЕРАМИ. 5.ЕСЛИ Я НЕ БУДУ ОСПАРИВАТЬ ШТРАФ И НЕ ОПЛАЧУ ШТРАФ ВОЗЬМУТ ЛИ С МЕНЯ ПОТОМ ДВОЙНОЙ ШТРАФ ИЛИ ЭТО ТОЛЬКО НОРМА 2009 ГОДА. ЗАРАННЕ БЛАГОДАРЕН ВАМ ЗА ОТВЕТ.

ОТВЕТ:
1. п.16.2 ПДД - На перекрестках водитель поворачивая направо или налево должеен уступить дорогу пешеходам, переходящим проезжую часть, на которую он сворачивает....
нарушение формально есть.
Но если на видеозаписи видно, что Вы не создавали помех пешеходу то стоит обжаловать в суд и постараться убедить судью в том, что когда Вы въезжали на пешеходный переход то пешеход был еще на тротуаре, а когда он вышел то вы уже находились на "зебре" и поэтому закончили маневр!
2. В суд, или вышестояшему начальнику ГАИ, путем подачи заявления.
3. Естественно, можно оспорить без протокола, суд сам запросит необходимые сведения, (это исходит из общих приципов) в данном случае еще нет практики оспаривания - новых штрафов (утверждать не буду).
КоАП
Статья 254. Составление протокола об административном правонарушении
О совершении административного правонарушения составляется протокол уполномоченными на то должностным лицом или представителем общественной организации или органа общественного самоуправления.
Протокол об административном правонарушении, в случае его оформления, составляется в двух экземплярах, один из которых под расписку вручается лицу, которое привлекается к административной ответственности.
Протокол не составляется в случаях, предусмотренных статьей 258 этого Кодекса

ст. 258
Если во время составления постановления по делу об административном правонарушении лицо оспорит допущенное нарушение и административное взыскание, которое на него налагается, то уполномоченное должностное лицо обязано составить протокол об административном правонарушении в соответствии с требованиями статьи 256 этого Кодекса. Этот протокол является приложением к постановлению по делу об административном правонарушении.

4. По поводу видео камер скорее всего это является спец средством и поэтому необходимо получать их при заступлении на службу, но данный момент должен регламентироваться ведомственными приказами которых пока еще скорей всего нет, (либо о них не известно).

5. Факт оспаривания приостанавливает течения срока исполнения - необходимо уведомить (об обжаловании) лицо (орган) наложившее взыскание. Двойное взыскание ТОЛЬКО с 01 января 2009 года

Подача в установленный срок жалобы и принесение прокурором протеста приостанавливают исполнение постановления о наложении административного взыскания до рассмотрения жалобы или протеста. Исключение составляют случаи, когда выносится постановление о применении мер взыскания в виде предупреждения или административного ареста, а также в случаях наложения штрафа, взимаемого на месте совершения административного правонарушения

YmkaДата: Суббота, 29 Ноябрь 2008, 00:49:17 | Сообщение # 34
Сержант
Помогите, пожалуйста!
Моего знакомого оштрафовали в другом городе за остановку возле пешеходного перехода, составили протокол.. Можно ли оспорить это нарушение? и как это сделать? (куда обращаться в какой суд и сколько времени у него есть )
Спасибо..

vusoДата: Суббота, 29 Ноябрь 2008, 12:06:49 | Сообщение # 35
Admin
Quote (Ymka)
Помогите, пожалуйста! Моего знакомого оштрафовали в другом городе за остановку возле пешеходного перехода, составили протокол.. Можно ли оспорить это нарушение? и как это сделать? (куда обращаться в какой суд и сколько времени у него есть ) Спасибо..

Оспаривать можно любое решение от решения начальника до решения президента. Другой вопрос насколько это целесообразно.
Для того что бы обжаловать решение ГАИ необходимо обращаться либо к начальнику ГАИ либо в суд.
Времени 10 дней после принятия решения об административном наказании.

Стаття 288. Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення

Постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено:

3) постанову іншого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення - у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) або в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України з особливостями, встановленими цим Кодексом.

Постанову про одночасне накладення основного і додаткового адміністративних стягнень може бути оскаржено за вибором особи,
щодо якої її винесено, чи потерпілого в порядку, встановленому для оскарження основного або додаткового стягнення;

Скарга подається в орган (посадовій особі), який виніс постанову по справі про адміністративне правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України. Скарга, що надійшла, протягом трьох діб надсилається разом із справою органу (посадовій особі), правомочному відповідно до цієї статті її розглядати. Постанову уповноваженого органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення може бути скасовано або змінено за протестом прокурора керівником відповідного органу, а також незалежно від наявності протесту прокурора - керівником вищестоящого органу.

Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

Стаття 289. Строк оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення

Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову,
може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.

Статья 307. Сроки и порядок исполнения постановления о наложении штрафа
Штраф должен быть оплачен нарушителем не позднее, чем через пятнадцать дней со дня вручения ему постановления о наложении штрафа, а в случае обжалования или опротестования такого постановления - не позднее чем через пятнадцать дней со дня извещения об оставлении жалобы или протеста без удовлетворения.

В случае отсутствия самостоятельного заработка у лиц в возрасте от шестнадцати до восемнадцати лет, которые совершили административное правонарушение, штраф взимается с родителей или лиц, которые их заменяют.

Штраф, наложенный за совершение административного правонарушения, вносится нарушителем в учреждение банка Украины, за исключением штрафа, который взимается на месте совершения правонарушении, если иное не установлено законодательством Украины.

vusoДата: Суббота, 29 Ноябрь 2008, 13:04:35 | Сообщение # 36
Admin
Раньше практически все дела по нарушениям правил рассматривались судом. Теперь количество дел, решения по которым выносит суд, сокращено. В его компетенции остались серьезные нарушения: проезд на красный свет, превышение скорости более чем на 50 км/ч, непредоставление преимущества автомобилям оперативных служб, создание аварийной ситуации, совершение ДТП или самовольное оставление места происшествия, управление в нетрезвом виде.
Также к компетенции суда отнесены нарушения правил остановки и стоянки, которые привели к затруднению движения и к созданию угрозы безопасности движения (а за такое нарушение грозит штраф 510-680 гривен, или общественные работы на 30-40 часов). Предусмотрена возможность и установлен порядок апелляционного обжалования решения судьи по делу об административном правонарушении. Раньше решение судьи было окончательным, обжалованию не подлежало, и отменить его было весьма проблематично.

Существует определенный порядок обжалования постановлений об административных правонарушениях.
По общему правилу жалоба подается в орган (должностному лицу), который вынес постановление по делу об административном правонарушении,а тот в течение трех суток отправляет ее в месте с делом в орган (должностному лицу), уполномоченному ее рассмотреть.
Подача в установленный срок жалобы и вынесение прокурором протеста останавливают исполнение постановления о наложении административного взыскания до рассмотрения жалобы или протеста. Исключение составляют случаи когда выносятся постановления о применении мер взыскания в виде предупреждения либо административного ареста, а также в случаях наложения штрафа , взымаемого на месте совершения административного правонарушения.
Орган (должностное лицо), который получил жалобу или протест на постановление по делу об административном правонарушении, проверяет законность и обоснованность вынесенного постановления, то есть устанавливает действительно ли в действиях лица привлекающего к административной ответственности есть состав правонарушения, правильно ли оформлены документы в деле, не превысил ли орган (должностное лицо) рассмотревший дело, свои полномочия и другое. После этого орган ( должностное лицо), рассмотревший жалобу (или протест), может принять одно из таких решений: оставить постановление без изменений, а жалобу или протест без удовлетворению; отменить постановление и направить дело на новое рассмотрение; отменить постановление и прекратить дело; изменить меру взыскания в границах предусмотренных норомативным актом об ответственности за административное правонарушение с тем, чтобы взыскание не было увеличенным. Если выяснится , что постановление вынесено органом (должностным лицом), неправомочным рассматривать это дело, то такое постановление отменяется и дело направляется компетентному органу (должностному лицу). Прокурор, выявивший, что решение по делу или протест на постановление по делу об административном правонарушении незаконны, может опротестовать их.
Отмена постановления с одновременным прекращением дела об административном правонарушении влечет за собой возвращение лицу привлекавшемуся к административной ответственности взысканных денежных сумм, изъятых или конфискованных предметов, а также отмены других ограничений связанных с этим постановлением.

В соответствии со ст.299 КоАП Украины постановление о наложении административного взыскания подлежит исполнению с момента его вынесения если другое не назначено действующим кодексом или другими актами законодательства Украины.
Постановление о наложении взыскания является актом органов управления и набирает силу с момента его принятия.
Если постановление о наложении административного взыскания опротестовано прокурором или обжаловано лицом в отношении которого оно вынесено, либо потерпевшим, оно выполняется после оставления протеста или жалобы без удовлетворения. Исключения составляют постановления о применении мер взысканий в виде предупреждения, административного ареста, а также когда штраф накладывается на месте совершения административного проступка.

Стаття 267. Оскарження заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення

Адміністративне затримання, особистий огляд, огляд речей і вилучення речей та документів, у тому числі посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду, ліцензійної картки на транспортний засіб, тимчасове затримання транспортного засобу, відсторонення водіїв від керування транспортними засобами, річковими і маломірними суднами та огляд на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, а також щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, може бути оскаржено заінтересованою особою у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) відносно органу (посадової особи), який застосував ці заходи, прокуророві або до суду.
Оскарження чи опротестування заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення не зупиняє їх
виконання.

Стаття 291. Набрання постановою адміністративного органу (посадової особи) у справі про адміністративне правопорушення законної сили

Постанова адміністративного органу (посадової особи) у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після
закінчення строку оскарження (опротестування) цієї постанови, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого
статтею 26 цього Кодексу, а також у випадках накладення штрафу, що стягується на місці вчинення адміністративного правопорушення.

Стаття 292. Строк розгляду скарги і протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення

Скарга і протест на постанову по справі про адміністративне правопорушення розглядаються правомочними органами (посадовими
особами) в десятиденний строк з дня їх надходження, якщо інше не встановлено законами України.

Стаття 293. Розгляд скарги і протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення

Орган (посадова особа) при розгляді скарги або протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення перевіряє
законність і обгрунтованість винесеної постанови і приймає одне з таких рішень:
1) залишає постанову без зміни, а скаргу або протест без задоволення;
2) скасовує постанову і надсилає справу на новий розгляд;
3) скасовує постанову і закриває справу;
4) змінює захід стягнення в межах, передбачених нормативним
актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, з тим, однак, щоб стягнення не було посилено.
Якщо буде встановлено, що постанову винесено органом (посадовою особою), неправомочним вирішувати цю справу, то така
постанова скасовується і справа надсилається на розгляд компетентного органу (посадової особи).

Стаття 294. Набрання постановою судді у справі про адміністративне правопорушення законної сили та перегляд постанови

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної
скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної
відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено
протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала,
якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс
постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу, протест прокурора разом із справою у відповідний
апеляційний суд.

Апеляційний перегляд здійснюється суддею судової палати апеляційного суду в кримінальних справах протягом двадцяти днів з
дня надходження справи до суду.

Апеляційний суд повідомляє про дату, час і місце судового засідання особу, яка подала скаргу, прокурора, який приніс
протест, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не пізніше ніж за три дні до
початку судового засідання.

Неявка в судове засідання особи, яка подала скаргу, прокурора, який вніс протест, інших осіб, які беруть участь у
провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не перешкоджає розгляду справи, крім випадків, коли є поважні причини
неявки або в суду відсутня інформація про належне повідомлення цих осіб.

Апеляційний суд переглядає справу в межах апеляційної скарги. Суд апеляційної інстанції не обмежений доводами апеляційної
скарги, якщо під час розгляду справи буде встановлено неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм
процесуального права. Апеляційний суд може дослідити нові докази, які не досліджувалися раніше, якщо визнає обґрунтованим ненадання
їх до місцевого суду або необґрунтованим відхилення їх місцевим судом.

За наслідками розгляду апеляційної скарги, протесту прокурора суд апеляційної інстанції має право:

1) залишити апеляційну скаргу чи протест прокурора без задоволення, а постанову без змін;

2) скасувати постанову та закрити провадження у справі;

3) скасувати постанову та прийняти нову постанову;

4) змінити постанову.

У разі зміни постанови в частині накладення стягнення, в межах, передбачених санкцією статті цього Кодексу, воно не може
бути посилено.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Після закінчення апеляційного провадження справа не пізніше ніж у п'ятиденний строк направляється до місцевого суду, який її
розглядав.
Стаття 295. Надіслання копії рішення по скарзі або протесту на постанову

Копія рішення по скарзі або протесту на постанову по справі про адміністративне правопорушення протягом трьох днів
надсилається особі, щодо якої її винесено. В той же строк копія постанови надсилається потерпілому на його прохання.
Про результати розгляду протесту повідомляється прокуророві.

Стаття 296. Наслідки скасування постанови із закриттям справи про адміністративне правопорушення

Скасування постанови із закриттям справи про адміністративне правопорушення тягне за собою повернення стягнених грошових сум,
оплатно вилучених і конфіскованих предметів, а також скасування інших обмежень, зв'язаних з цією постановою. У разі неможливості
повернення предмета повертається його вартість.
Відшкодування шкоди, заподіяної громадянинові незаконним накладенням адміністративного стягнення у вигляді
адміністративного арешту або виправних робіт, провадиться в порядку, встановленому законом.

Стаття 297. Опротестування рішення по скарзі

Рішення по скарзі на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути опротестовано прокурором.
Протест на рішення по скарзі вноситься у вищестоящий орган (вищестоящій посадовій особі) відносно органу (посадової особи),
який прийняв рішення по скарзі.

Стаття 307. Строки і порядок виконання постанови про накладення штрафу

Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення
штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови -
не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
У разі відсутності самостійного заробітку в осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративне
правопорушення, штраф стягується з батьків або осіб, які їх замінюють.
Штраф, накладений за вчинення адміністративного правопорушення, вноситься порушником в установу банку України, за
винятком штрафу, що стягується на місці вчинення правопорушення, якщо інше не встановлено законодавством України.

YmkaДата: Суббота, 06 Декабрь 2008, 15:05:29 | Сообщение # 37
Сержант
Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста..
Пошел слух, что свидетельства о праве совместной собственности (доверенности) на право управления автомобилем недостаточно и Гаишники штрафуют!!! Подскажите, правда ли это??? И достаточно ли основных документов: 1) удостоверение на право управления транспортным средством соответствующей категории и прилагаемый к удостоверению талон
2) регистрационный документ на транспортное средство и свидетельства о праве совместной собственности
3) страховка
Заранее спасибо

vusoДата: Суббота, 06 Декабрь 2008, 17:00:25 | Сообщение # 38
Admin
свидетельства о праве совместной собственности и доверенность разные вещи.
Доверености и временные тех талоны

vusoДата: Понедельник, 15 Декабрь 2008, 16:28:16 | Сообщение # 39
Admin
34. игорь
Добрый день!Помогите разобраться.На регулируемом перекрестке загорелся зеленый я совершаю поворот на лево на встречу мне т/с поворачивает направо дорога на две полосы я занимаю левую он правую т.е разьежаемся.Инспектор останавливает и состовляет протокол на 510гр т.к я не уступил дорогу.Где правда?

Ответ: 16.12. Перед поворотом налево и разворотом водитель не-
рельсового транспортного средства обязан уступить дорогу транспортным средствам, движущимся по равнозначной дороге во встречном направлении прямо или направо.
ст. 1 ПДД
уступить дорогу - требование к участнику дорожного движе-
ния не продолжать или не возобновлять движение, не осуществлять каких-либо маневров, если это может вынудить других участников дорожного движения, имеющих преимущество, изменить направление движения или скорость;
Если Вы не согласны с решением ГАИ то необходимо обжаловать его решение в суд на основании вышеизложенного.

33. Dmitry

При оформлении ДТП (догнал впереди стоящую машину) инспектор ГАИ изъял права и сообщил, что он обязан вызвать эвакуатор для транcпортировки моего авто на штраф площадку, тут же он заметил, что за 500 грн. он не будет вызывать эвакуатор и даже не сделает отметку в талоне... не желая портить отношения с представителями власти, пришлось заплатить...
хотелось бы услышать мнение по двум вопросам:
1) действительно ли после ДТП авто виновной стороны должно быть доставлено на штраф площадку? (повреждения у обоих сторон минимальные, пострадавших нет)
2) при нарушении ст. 124 КоАПУ чем руководствуется суд при определении санкции - штраф или лишение прав.

Ответ: 1)Стаття 265-2. Тимчасове затримання транспортних засобів
У разі наявності підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачені частинами першою, другою, третьою, п'ятою і шостою статті 121, статтями 121-1, 126, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130, статтями 132-1, 206-1 цього Кодексу, працівник Державної автомобільної інспекції тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку (якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху), в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора. Про тимчасове затримання робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення. По ст. 124 УК Украины задержания ТС не предусматривается.
2)штраф від 340 до 425 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до 1 року. Суд руководствуется тяжестью совершенного правонарушения.

vusoДата: Вторник, 16 Декабрь 2008, 10:35:34 | Сообщение # 40
Admin
ПДД Украины
2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
а) посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії і талон, що додається до посвідчення;
б) реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил - технічний талон), а у разі відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, - свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб чи тимчасовий реєстраційний талон;
в) у разі встановлення на транспортних засобах проблискових маячків і (або) спеціальних звукових сигнальних пристроїв - дозвіл, виданий державтоінспекцією МВС, у разі розміщення
реклами, - погодження, що видається підрозділами Державтоінспекції МВС;
г) у встановлених законодавством випадках дорожній лист і документацію на вантаж, що перевозиться; на маршрутних транспортних засобах - схему маршруту та розклад руху; на великовагових і великогабаритних транспортних засобах та транспортних засобах, що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів, - документацію відповідно до вимог спеціальних правил;
ґ) поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на території України, повинні мати при собі відповідні підтвердні документи.

Закон Украины "Про автомобільний транспорт"
( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2001, N 22, ст.105 ) ( В редакції Закону N 3492-IV від 23.02.2006, ВВР, 2006, N 32, ст.273 ) ( Із змінами, внесеними згідно із Законом N 586-VI від 24.09.2008 )

Стаття 39. Документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення

Автомобільні перевізники, водії, пасажири повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення.
Документи для регулярних пасажирських перевезень:
для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування чи їх дозвіл, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, квитково-касовий лист, схема маршруту, розклад руху, таблиця вартості проїзду (крім міських перевезень), інші документи, передбачені законодавством України;
для пасажира - квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу (для пільгового проїзду - посвідчення особи встановленого зразка).

Документи для регулярних спеціальних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником транспортних послуг, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, схема маршруту, розклад руху, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для нерегулярних пасажирських перевезень:

для автомобільного перевізника - ліцензія, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, договір із замовником транспортних послуг, документ, що засвідчує оплату транспортних послуг, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для юридичної особи, що здійснює перевезення пасажирів на таксі:

для автомобільного перевізника - ліцензія, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія таксі - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, дорожній лист, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи, що здійснює перевезення пасажирів на таксі:

для автомобільного перевізника - ліцензія, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія таксі - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для юридичної особи, що здійснює перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія легкового автомобіля - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, дорожній лист, копія договору із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для автомобільного самозайнятого перевізника:

ліцензія, ліцензійна картка, посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, сервісна книжка, медична довідка.
( Статтю 39 доповнено частиною згідно із Законом N 586-VI від 24.09.2008 )

Документи для фізичної особи, що здійснює перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення:

для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія легкового автомобіля - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, ліцензійна картка, копія договору із замовником послуги, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи на перевезення пасажирів автобусами для власних потреб:

для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, список пасажирів, яких перевозять, завірений підписом перевізника та печаткою, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на автобус, дорожній лист, список пасажирів, яких перевозять, завірений підписом перевізника та печаткою, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для водія юридичної особи на перевезення пасажирів легковими автомобілями для власних потреб - посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, дорожній лист, інші документи, передбачені законодавством України.

Документи для фізичної особи на перевезення пасажирів легковими автомобілями для власних потреб
- посвідчення водія відповідної категорії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, інші документи, передбачені законодавством України.

Форум о страховании » ПДД и штрафы за нарушение ПДД Украина » Обсуждение штрафов за нарушение ПДД и самих ПДД Украины » Штрафы за нарушение правил дорожного движения (ПДД) Украины (Штрафы за нарушение правил дорожного движения (ПДД) Украины)
Страница 4 из 6«123456»
Поиск: